Skatepark | Městský úřad Sedlčany

Oceňování úspěšných žáků
Červenec

Skatepark

Skatepark se nachází v areálu Městského stadionu Taverny. Je vybudovaný z finančních prostředků programu prevence kriminality PARTNERSTVÍ a Města Sedlčan.

Ve skateparku je zakázáno jezdit na kole, požívat alkohol či jiné návykové látky a kouřit.

Návštěvníci a uživatelé skateparku se musí řídit Návštěvním řádem Městského stadionu Taverny a Provozním řádem skateparku, které jsou umístěny na webu provozovatele a na vývěsce stadionu.

PROVOZNÍ ŘÁD SKATEPARKU

1.     Provozní řád vydává provozovatel skateparku, Sportovní areály Sedlčany.

2.     Návštěvníci a uživatelé skateparku se musí řídit Návštěvním řádem Městského stadionu Taverny a vstupem do areálu skateparku vyjadřují svůj souhlas s obsahem tohoto Provozního řádu.

3.     Skatepark je určen pouze k provozování skateboardingu, jízdě na kolečkových bruslích a konání soutěží v těchto alternativních sportech.

4.     Ve skateparku je zakázáno jezdit na kole.

5.     Pro jízdu ve skateparku se doporučuje použití ochraných pomůcek (helma, chrániče loktů a kolen). Děti do 15-ti let mohou používat zařízení skateparku pouze s ochranými pomůckami.

6.     Všechny osoby se ve skateparku pohybují na vlastní nebezpečí.

7.     Všichni návštěvníci se musí řídit místním dopravním značením, platnými vyhláškami a nařízeními.

8.     V případě zjištění závady technické, nebo jiné, která by ohrožovala bezpečnost, bránila nebo jinak omezovala provoz skateparku, stejně tak zjištění porušení provozního řádu, je nutno toto oznámit správci stadionu, který je zároveň správce skateparku, nebo na tel.čísle 728532078.

9.     Dozor nad dodržováním tohoto řádu vykonává správce skateparku.

Provozní doba skateparku v sezóně:

Začátek a konec sezóny vyhlašuje správce na webu provozovatele a na vývěsce stadionu, ale vždy od 1.12. do 31.3.je celý stadion uzavřen.

Pondělí – Sobota: 08:30 – 20:30, nejdéle však do stmívání

Neděle: 10:00 – 19:30, nejdéle však do stmívání