Městský stadion Taverny | Městský úřad Sedlčany

• Petr Řehák – správce areálu tel.: 728 532 078,
  • při nedosažitelnosti: 734 232 782
  • adresa: K.H.Máchy 105, 26401 Sedlčany
  • nabízí travnaté fotbalové hřiště, škvárovou běžeckou dráhu a atletické sektory. Součástí je antukový tenisový kurt a skatepark
  • v provozní budově se nachází turistická ubytovna, bufet, salónek, šatny, WC a sprchy
  • před stadionem je dostatek parkovacích míst pro všechny návštěvníky

Víceúčelový Městský stadion Taverny se nachází pod sedlčanskou přehradou. Nabízí travnaté fotbalové hřiště, škvárovou běžeckou dráhu a atletické sektory. Součástí je antukový tenisový kurt a skatepark. V provozní budově se nachází turistická ubytovna, bufet, salónek, šatny, WC a sprchy. Před stadionem je dostatek parkovacích míst pro všechny návštěvníky.

Ubytovna

Ubytovna se nachází v klidné okrajové části Sedlčan v areálu víceúčelového stadionu 200m od supermarketu BILLA a 10 minut chůze do centra města. Ke koupání, rybaření i provozování vodních sportů se dá využít nedaleká místní přehrada. Kapacita ubytovny je 29 lůžek ve dvoulůžkových, třílůžkovém, čtyřlůžkovém a desetilůžkovém pokoji. Součástí pokojů je sociální zařízení ( případně je pro dva pokoje společné). Na patře ubytovny nabízíme k využití mikrovlnnou troubu, varnou konvici a ledničku. Přístup k internetu je přes wifi. V areálu je k dispozici tenisový kurt, fotbalové hřiště, atletická dráha a skatepark. Kola je možné po dohodě uschovat v uzamykatelné místnosti. Před ubytovnou je dostatek parkovacích míst pro auta všech ubytovaných. Nabízíme  také možnost objednávek snídaní.

Ubytovna je vhodná pro turisty, cykloturisty a externí pracovníky. Dále se využívá k pořádání sportovních akcí a soustředění (např. fotbalistů, kanoistů ). Lze v ní uspořádat firemní nebo soukromé akce, pronajímáme také salonek s přilehlým klubovým bufetem.

Rozpis pokojů:

5× palandy