Sportovně rekreační zóna Luční ul., Sedlčany | Městský úřad Sedlčany

náměstí T. G. Masaryka
Červenec

Sportovně rekreační zóna Luční ul., Sedlčany

V souvislosti s prováděnými úpravami v areálu „Mrskošovna“ (plocha v Luční ulici) během roku 2018 bylo v průběhu roku upravováno grafické znázornění vizí pro další práce v areálu se zohledněním aktuálních žádostí sportovních spolků a dle koncepce sportu města Sedlčany.

Návrh areálu obsahuje prvky z předchozích variant s maximální multifunkcí, (šatny, altán s WC, úschovnou zavazadel, dobíjením elektrokol, dětský koutek, workout, frisbeegolf, pítko, doplnění laviček, dalšího mobiliáře apod.). Pro tyto potřeby je i vyprojektována přípojka vodovodu a realizována elektropřípojka. Dále se předpokládá možné napojení (v trase pod mostem na Taverny) na Krčínovu cyklotrasu a prodloužení na autobusové nádraží. V místech, kde byly pořádány koncerty, je navržena plocha pro pódium. Pro Hasičský sport je variantně nakresleno umístění (1 – co požadovali dosud, 2 – nový požadavek).

Jedná se o pracovní návrh s jehož poslední verzí byla seznámena Rada města dne 9. ledna 2019.

Veškeré vaše podněty ke změně rádi uvítáme. Kontaktní osoba Ing. Tomáš Langer, langer@mesto-sedlcany.cz

Typ novinky:
Aktuálně z města