Oznámení o zahájení prací | Městský úřad Sedlčany

Křížová cesta - Jesenice
Srpen

Oznámení o zahájení prací

Oznámení o blížících se stavebních prací pro přeložku vysokého napětí mezi trafostanicí na autobusovém nádraží a trafostanicí na fotbalovém stadionu. V trase překládky dojde k částečným uzavírkám ul. Pod Potoky a výjezdu z autobusového nádraží, obě ulice mají po celou dobu výstavby zůstat průjezdné. Dojde k uzavření panelového parkoviště mezi budovou bývalého Biosu a autobusovým nádražím.

Půjde o překládku kabelů vysokého napětí ve vlastnictví společnosti zařazené ve skupině ČEZ. Stávající kabelové vedení mezi trafostanicemi u autobusového nádraží a v areálu fotbalového stadionu je zastaralé (olejové kabely) a  v trase předpokládané polohy budoucího parkoviště. V rámci této akce společnost Remont Šerák, spol s r. o. bude pro ČEZ provádět překládku novým kabelovým vedením se změnou polohy tak, aby v budoucnosti nebyla trasa kabelů pod plánovaným parkovištěm. Nové kabely budou v trase od trafostanice na nádraží překopem přes výjezd autobusů, dále pod provizorně vydlážděným chodníkem u vjezdu do garáže služebny MěP a dále zahnuty podél budovy bývalého Biosu cca 4m od zdi (dnes panelové parkoviště, po dokončení parkoviště bude zelený pás), překopem půjdou přes ul. Pod Potoky do trafostanice na Tatranu.

Předpoklad provádění výkopových prací je v době od 20. srpna přičemž přípravné práce již byly zahájeny. Termín dokončení veškerých prací včetně přepojení zhotovitel oznámil do 15. října.

Typ novinky:
Aktuálně z města