Parkování v Sedlčanech - platba SMS, aplikace SEJF | Městský úřad Sedlčany

Dnes je sobota 17.11.2018
Svátek má Mahulena, zítra Romana

Kostel sv. Martina
Sedlčany za první republiky - výstava v muzeu
Sedlčanská přehrada
Pouštění draků
Vysoký Chlumec
Farmářský trh 15.12.

Parkování v Sedlčanech - platba SMS, aplikace SEJF

Platba za parkování v Sedlčanech? Od července z pohodlí vašeho mobilního telefonu.

Dost už bylo docházení za platebním automatem. Dost už bylo hledání drobných na parkování. Město Sedlčany od července 2018 zavádí platbu za parkování prostřednictvím SMS zprávy nebo aplikace SEJF. Mobilní aplikaci SEJF si navíc můžete jednoduše propojit se svou platební kartou a platbu za parkování tak učiníte doslova na pár kliků na displeji vašeho telefonu.

Město Sedlčany se k tomuto kroku rozhodlo z důvodu kladných zkušeností z jiných českých a moravských měst. Nový systém má především zvýšit komfort parkování pro občany i návštěvníky města.

Každý řidič má možnosti si vytisknout daňový doklad za parkovné ze samoobslužného rozhraní umístěného na webových stránkách www.parkovacilistek.cz. Tato stránka je rozcestníkem pro všechny lokality, kde společnost GLOBDATA a.s. pomáhá městům a obcím zjednodušit a zefektivnit systém plateb za parkovné.

Týká se to na parkování na nám. T. G. Masaryka a nám. Komenského (u kostela).

Typ novinky:
Aktuálně z města